کلیدهای هوشمند (IoT Switches)

کلیدهای هوشمند (IoT Switches)

_

کلیدهای لمسی هوشمند وای‌فای نیلیگو دارای هاله نور پس‌زمینه برای زیبا سازی از طریق نور پردازی میباشد. این سوئیچ‌های شیک با صفحه شیشه ای در رنگها و طرحهای متنوع را می‌توان از طریق وای فای و توسط اپلبکیشن یا سرویسهای متعدد تحت Cloud و نیز برنامه های کنترل صوتی با استفاده از الکسا، دستیار صوتی Google یا میانبرهای سیری کنترل کرد یا گزارش عمکرد کلید را بررسی کرد و نیز بسیاری سرویسهای دیگر را بواسطه اتصال به Cloud تجربه کرد که تا قبل از این حتی به ذهن هم نمی آمدند

این کلیدها بهترین گزینه برای خانه ، دفتر کار ، یا سازمان میباشند. روکش مشکی / سفید با ظاهری براق / مات زیبائی خاصی را برای هر فضای مدرن ایجاد می کند.

 • کلید لمسی
 • WiFi 2.4G b/g/n
 • iOS / Android / Desktop
 • Alexa / Google / Siri
 • سازگار با سیم کشی سنتی
 • نور پس زمینه کناره ها
 • شیشه سیکوریت 2mm
 • جعبه استاندارد
 • 110-240V AC (50/60Hz)
 • 1500W (7A Max)
 • دمای کاری: 20- الی 80 °C
 • 2 سال گارانتی

برخی از موارد کاربرد

 • ارتباط با دستگاه از طریق اپلیکیشنهای اندروید و iOS و همچنین فرمان دادن از راه دور، ساده ترین نیاز شما برای کار با این دستگاه میباشد.
 • چنانچه فن کوئل یا کولر آبی استفاده میکنید بهتر است در روز دمای پذبرائی و در شب دمای اتاق خواب را اندازه گیری کند و از طریق شبکه Wi-Fi به کلید ارسال کند تا کلید عملکرد متناسب را داشته باشد.
 • چنانچه تاریخچه عملکرد کلیدها و وضعیت آنها در دفتر کار (Office) یا مطب یا مغازه یا . . . برای شما مهم میباشد، میتوانید کلید خود را به فضای ابری (Cloud) متصل کنید و از سرویسهای آن استفاده کنید. به عنوان مثال میزان روشن/خاموش بودن یا سطح دسترسی افراد به کلید و امثالهم را براحتی میتوانید به کلید خود اضافه کنید.
 • اگر در شرکتی یا سازمانی، عملکرد کلید مشروط به حضور پرسنل میباشد یا تمایل دارید سطح دسترسی را برای افراد خاصی محدود کنید یا تمایل دارید این کلیدها با بانک اطلاعاتی آن سازمان عملکرد مشترک داشته باشند، بهتر است از این محصولات استفاده کنید.
 • بواسطه داشتن عملکردی منعطف توسط نرم افزار، حتی میتوانید آنرا به پرده / کرکره های خود متصل کنید.
 • در صورت استفاده از آنها به عنوان کلید زنگ، میتوانید آنرا علاوه بر متصل کردن به زنگ، به گوشیهای متعدد موبایل، نرم افزارهای مورد استفاده خود، Cloud و بسیاری سیستمهای دیگر متصل کنید.
 • تعیین زمانبندی و حتی تقویم کاری برای آن میتواند آنرا جذابتر کند
 • قفل کردن کلید با رمز عبور برای زمانهای خاص یا بطور کامل میتواند آنرا برای هر فردی اختصاصی نماید.
 • کاربرد آن در ادارات نیز جالب است. به عنوان مثال ما آنرا برای تشخیص حضور استفاده کرده ایم.

این کاربردها تنها بخش کوچکی از کاربردهای این دستگاه کوچک میباشد که بواسطه اتصال آن به شبکه و اتصال آن به سیستمهای پردازش ابری (Cloud) بدست می آید.

دسترسی گروهی به کلیه سیستمها

دسترسی از هر نقطه دنیا بدون نیاز به IP

تکنولوژی نیلیگو طراحی و تولید شده برای ساختمان هوشمند یک راه حل آماده برای استفاده

کلیدهای نیلیگو، کلیدهائی با قابلیت Wi-Fi میباشد.

این کلیدها با ظاهری زیبا و راحت ترین روش هوشمند سازی طراحی و تولید شده است تا براحتی برای هوشمند سازی هر نوع ساختمانی استفاده گردد.

نصب آسان آن بر روی سیم کشی های سنتی و عدم نیاز به سیم کشی خاص، یکی از مزایای آن محسوب میگردد که هر کاربری میتواند آنرا براحتی نصب کرده و از کلیه سرویسهای آن بهرمند گردد.

این محصولات از هرگونه hub اضافی یا هر نوع دستگاه مرکزی بی نیاز است در عین حال پیشرفته ترین سرویسها را در عین سادگی ارائه میکند.

محصولات نیلیگو بواسطه ارتباط با Cloud قابلیت کار با Google Home، Amazon Alexa و Siri را دارد.

این محصولات نصبی بسیار ساده دارد و بدون دردسر مدیریت میگردد و به لطف App های آن، براحتی در شبکه داخلی و نیز بر روی Cloud قابل دسترسی میباشد.

تمامی محصولات نیلیگو بر اساس شرایط آب و هوا، طلوع خورشید، زمان، یا حتی وضعیت دستگاههای دیگر براحتی عملکرد خود را تعریف میکنند.

مشخصات محصول  (Product Specification)

اطلاعات پایه (Basic Information)

کارکرد
محصولات کلید بصورت داخلی دارای Wi-Fi میباشند. این محصولات دارای 4 عدد رله (Relay) میباشد و شما میتوانید آنرا از طریق شبکه Wi-Fi فرمان پذیر کنید. هر سیستمی را که بواسطه قطع و وصل کردن از آن استفاده میکنید، میتوانید توسط این محصول هوشمند کرده و سرویسهای بسیاری را بواسطه تحت شبکه بودن بدست بیاورید.
کلیدهای مربوط به Air-Condition و کولر آبی، سنسور حرارت داخلی نیز دارد ولی این قابلیت را دارا میباشد که به هر سنسور تحت شبکه دیگری که نصب کرده باشید متصل شده و با آن کار کند.
تمامی این محصولات قابلیت اتصال به سیستم رایانش ابری (Cloud) و پنل مدیریتی و نیز سیستم Integration و بسیاری سیستمهای دیگر را دارا میباشد و بدین ترتیب سرویسهای متعددی را ارائه مینماید.
بواسطه اتصال به اینترنت و Cloud، این محصولات امکان ارائه سرویس توسط Google Home ، Amazon Echo و Apple Siri را نیز دارا میباشد.
هاب یا Gateway های سازگار
کلیه محصولات کلید بطور مستقیم به Wi-Fi Access-point modem متصل میگردند. هر مدل مودم Wi-Fi که توسط هر تولید کننده ای تولید شده باشد، این محصولات این قابلیت را بخوبی دارا میباشند که به آن مودم متصل گردد. بنابراین همانند بسیاری دستگاههای مشابه نیازی به مودم های واسطه و مبدل وجود ندارد.

ارتباط داشتن کلیه کلیدها با یکدیگر بر روی شبکه

اپلیکیشن نیلیگو، سرویسهای Cloud نیلیگو، راهی برای رسیدن به سرویسهای فوق العاده

کلیه قابلیتهای niligo smart switch توسط برنامه ای بسیار آسان ولی کاربردی قابل دست یافتن میباشد. شما میتوانید سرویسهای بسیاری را از این محصول دریافت کنید. اولین و راحت ترین سرویس که شناخته شده ترین سرویس نیز میباشد، دسترسی کلید از طریق اینترنت میباشد. این امر براحتی زدن یک دکمه بر روی اپبیکیشن میباشد.

قابلیت تغییر رمز کاربری جهت خصوصی ساختن کلید و نیز قابلیت اعطای دسترسی به دیگران جهت کار با کلید میتواند از جمله سرویسهای اولیه آن باشد.

تعریف انواع سرویسها برای حالت Click، یا انواع Long Click متناسب با تعریف کاربر، نیز یکی دیگر از سرویهای آن میباشد.

شاید شما بخواهید این کلید زمانی کار کند که کارمند شما در شرکت حضور داشته باشد. یا شاید بخواهید زمانیکه کلید کار کرد اطلاعات آن ثبت شده و قابل گزارش گیری باشد.

شاید بخواهید همزمان با طلوع آفتاب کلید فعال گردد و زمان طلوع آفتاب را (بدلیل متغییر بودن) از اینترنت دریافت کند.

شاید بخواهید تعدادی از کلیدها با هم عمل کرده مثلا در زمان خروج از محل کار یا خانه.

نور پس زمینه. دارای نوری زیبا در پس زمینه که در هنگام روشنی کلید از روبرو و در هنگام خاموشی کلید، بر روی دیوار منعکس میگردد.

سرویهای تحت Cloud. قابلیت اتصال به اینترنت و Cloud باعث شده تا سرویسهای جذاب و غیر قابل باوری را ارائه کند

پنل وب. امکان ذخیره سازی و گزارشگیری از نحوه عملکرد بر روی پنل وب

عملکردی متناسب با نور خورشدی. عملکردی بر اساس نور موجود یا طلوع و غروب

جدول زمانی عملکرد. براحتی میتوان عملکرد آنرا بر اساس تاریخ و زمان مشخص کرد

آب و هوا. شناخت وضعیت آب و هوا از طریق اینترنت و تعریف عملکرد

خروج از ساختمان. تعریف نحوه عملکرد بر اساس خارج شدن از خانه یا محل کار یا . . .

محل حضور. ارتباط عملکرد کلید با محل حضور مالک کلید

SPECIFICATION

Touch controlled
WiFi 2.4GHz Enabled
App controlled iOS / Android / Desktop
Voice enabled to work with Alexa, Google home and Siri
Retrofit solution (Uses existing wiring)
Back-light glow for easy night use
Glass Surround
Concealed fixing screws
Rated Voltage: 110~240V AC (50/60Hz)
Operating Power: 6.5KW (4 *5A Max)
Working Temperature: -20°C~80°C
Relative Humidity: 10% – 93%
Energy Consumption: <0.5W
Neutral Wire Required
2 Year Warranty
CE & RoHS Certified

اعطای حق دسترسی

به آسانی و بدون نیاز به سیستم اضافی

تنها باید اکانت دوستانتان را بدانید